Sesja zdjęciowa projektanta wnętrz

                                                                    Sesja zdjęciowa projektanta wnętrz

   W dniu każdego projektanta wnętrz nadchodzi taki dzień, w którym  musi zmienić perspektywę. I zza obiektywu fotografującego wnętrza jego autorstwa przemieścić się przed ten obiektyw właśnie.Tak też się stało w moim przypadku.

Jak wygląda projektant wnętrz?

Chęć uatrakcyjnienia oferty skierowanej do inwestorów oraz promocja moich działań dodatkowych takich jak Blog czy  przygotowywana książka,  pociągnęły za sobą nowe wyzwania. Jednym z takich wyzwań, które stały się koniecznością stała się sesja zdjęciowa, mojej skromnej choć nieposkromnionej osoby. Oczywiście tym ,którzy mnie znają, przedstawiać się wizerunkowo nie muszę.

   Jednak na mojej zawodowej drodze jako projektantki wnętrz, pojawiają się coraz to nowe osoby. A te chciały by wiedzieć z kim piszą czy rozmawiają a nie tylko oglądać fotki wnętrz. Tego przecież jest sporo w internecie. Do tego dochodzi oczywiście Home Staging. No bo skoro taki Home Stager ma wejść do naszego domu i powiedzieć  co trzeba zmienić, to nie może być to nikt tajemniczy lub nieprzewidywalny.

   No ale najwięcej ciekawości może wzbudzać fakt jak wygląda osoba zajmująca się psychologią designu. Czy jest to nudna zrzędząca Pani w okularkach. Czy świdrująca wzrokiem mądralińska, która skrytykuje aranżację wnętrza, w którym się mieszka. Czy może przemiła kobieta o aksamitnym głosie, która wskaże pewne możliwości i rozwiązania.

Jak pokazać projektowanie wnętrz?

   Projektowanie wnętrz przez wielu jest postrzegane jako wdzięczna praca. I oczywiście taką jest. Jednak  jest to też  ogromna odpowiedzialność,  za dalszy styl i jakość życia inwestorów . Za to w jakich warunkach będą mieszkać, pracować i wypoczywać. Może zakładać rodziny czy wychowywać dzieci. Dla mnie ta odpowiedzialność za projekt wnętrza jest kluczowa oraz  niezwykle ważna. I mimo optymistycznego i wesołego usposobienia, do spraw tak bliskich sercom moich klientów jak wygląd i aranżacja ich domu, podchodzę bardzo poważnie.