Moja historia...

Nazywam się Agnieszka Załubska-Giruć i jestem nieprzyzwoicie zakochana w kolorach tego świata, przyrodzie oraz cudnej porcelanie. Od 20 lat przemierzam świat w poszukiwaniu inspiracji. Mieszkałam zarówno w centrum gigantycznego miasta Nowy York jak w ukrytej w lesie leśniczówce na Mazurach. Lubię skrajności, eksperymenty i rozmach w projektowaniu. Co nie oznacza, że z przyjemnością nie odetchnę przy projekcie wnętrza wyciszonego i minimalistycznego.

Uważam, że świetny design powinien być dostępny dla wszystkich. Dlatego z pasją dzielę się swoją wiedzą, aby pomóc klientom stworzyć domy ich marzeń. Radzę jak ujarzmić otaczającą ich przestrzeń, jak tworzyć wnętrza przemyślane i przyjazne. Równolegle pogłębiając swoja wiedzę o ludziach i przestrzeniach, w których funkcjonują na co dzień. Pomaga mi w tym psychologia designu, w której się specjalizuję. Głęboko wierzę, że dobrze zaprojektowane wnętrza mogą na prawdę zmieniać nie tylko nastrój ale przede wszystkim życie ludzi. Dawać im poczucie dumy, bezpieczeństwa i komfortu.


Uwielbiam śledzić nowe trendy podglądać innych projektantów, artystów i rzemieślników, ponieważ są one tym, co sprawia, że ta branża jest tak ekscytująca. Moją misją jest szerzyć pewność siebie i radość a także inspirować do posiadania tętniącego życiem, fascynującego i oryginalnego domu. Domu, który odzwierciedla tożsamość jego mieszkańców. Zapraszam więc do mojego świata. Do regularnego czerpania wiedzy oraz inspiracji z postów na blogu, podcastu i konta na Instagramie. A także do zapisania się do newslettera, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach na żywo, w których możesz uczestniczyć lub dołączyć do mnie na jednym z warsztatów.