DomoLandia

Ania właśnie wróciła z wakacji, stęskniona swojej Babci, postanowiła szybko ją odwiedzić. Udało jej się w końcu namówić na wizytę zmęczonych podróżą rodziców. Biegła co sił w nogach by jako pierwsza nacisnąć dzwonek. Była bardzo podekscytowana. Nie widziała babci kilka tygodni.

Ania wiedziała, że jak tylko drzwi się otworzą, to rzuci się ukochanej Babci na szyję i wyściska ją ze wszystkich sił. Drzwi otworzyły się ale dziewczynka stała sparaliżowana. Jakby w zawieszeniu. Stopy, dłonie nie mogły się poruszyć a serce zaczęło bić szybciej. Babcia wyglądała jakoś inaczej…, ba wyglądała zupełnie inaczej. Jej twarz promieniała, była pełna jasności i wspaniałej energii, którą od razu się wyczuwało. Babciu to Ty spytała oszołomiona dziewczynka? Oczywiście, że ja odpowiedziała babcia zachłannie przytulając dziewczynkę. Mała Ania znad ramienia Babci zobaczyła powód tej odmiany. Z nią rozpościerał się całkiem nowy dom. Babcia podczas wakacji postanowiła zrobić remont i odnowić wnętrza.

Ania jest teraz dorosłą kobietą ma swój dom i rodzinę. Ale zawsze pamięta tamtą przemianę jaką przeszła jej babcia kiedy pozwoliła sobie na odnowę domu. Wie, że wspaniałe mieszkanie jest receptą na udane życie…

A Wy? Jak spędzacie ten niezwykle trudny czas w swoich domach?
Czy otaczacie się pięknem, tym co Was pozytywnie nastraja i dodaje energii?
Jak korzystacie z wnętrz, z ich funkcji i przeznaczenia. Jak radzicie sobie z relacjami, obowiązkami i odpoczynkiem.

Dzielcie się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami.